Zdravý spánok je základom kvalitného a zdravého života a životného štýlu. Netreba podceňovať ani drobné nedostatky, ktoré váš spánok môžu sprevádzať. Ak sa ráno budíte unavený, dolámaný a s boľavým chrbtom, je načase zmeniť svoj život k lepšiemu a dopriať si kvalitné matrace za skvelé ceny.

Spoločnosť Segum sa venuje výrobe a predaju kvalitných ortopedickým matracov už množstvo rokov a nazbierala veľa spokojných zákazníkov na slovenskom i zahraničnom trhu. Ponúkajú širokú škálu produktov za bezkonkurenčné ceny. Samozrejmosťou je férový a individuálny prístup za každých okolností. Verte odborníkom a zverte svoj spánok do rúk tých najlepších.

spálňa

V ponuke je veľké množstvo lacných matracov rôznych prevedení, materiálov i veľkostí. Okrem štandardizovaných matracov vám radi vyrobia aj produkt na mieru presne pre vás a vaše individuálne požiadavky.

Navštívte webové stránky, alebo sa osobne zastavte v podnikových predajniach v Bratislave, Senici a Žiline, kde si na vlastnej koži viete vyskúšať a otestovať kvalitu matracov Segum. Zamestnanci a obchodní zástupcovia vám radi zodpovedajú vaše otázky, prípadne pomôžu s výberom toho najlepšieho matraca presne pre vás.

V ponuke nájdete dva základné druhy matracov, sendvičové a pružinové. V každej z týchto kategórií nájdete štandardný rozmer 200 x 90 cm, no aj nadštandardné rozmery, napríklad pre manželské postele. Tu máte na výber z 8 variantov od 200 x 80 cm po 200 x 200 cm. Pri každom matraci si navyše viete zvoliť požadovaný poťah, čiže vršok matraca.

penový matrac

Na internetových stránkach nájdete kompletnú ponuku matracov aj s cenami a všetkými parametrami. Vyberte si ten správny matrac pre vás a doprajte si neporovnateľne kvalitný spánok. Zahoďte za hlavu únavu a stres a začnite spať zdravo a správne. Navštívte portál segum.sk a prezrite si kompletnú ponuku, ktorú firma ponúka a vyberte si to pravé orechové ešte dnes. Urobte sebe či svojim blízkym mimoriadnu radosť a doprajte si kvalitný matrac za najlepšie ceny na trhu.