Americké filmy nám predstavujú mužov ako neohrozených hrdinov, ktorých sa nedotkne žiaden fyzický ani psychický útok. Problém nastáva vtedy, ak sa táto vízia muža prenesie aj do reálneho života, pretože aj keď sú muži vo všeobecnosti fyzicky silnejším a racionálnejším pohlavím, tak to nie sú kyborgovia bez pocitov a emócií. Aj oni občas potrebujú prejaviť svoju slabosť a nemali by byť vnímaní iba ako tí, ktorí musia zvládnuť úplne všetko, čo sa im vpletie do cesty bez toho, aby to na nich zanechalo nejakú stopu. Naopak. Je potrebné pochopiť, že každý chlap má aj svoj vnútorný svet, v ktorom bojuje so svojimi démonmi rovnako, ako žena. Inak povedané, aj muži majú komplexy zo svojich nedostatkov a mnohokrát pre nich trpia oveľa viac ako ženy.

neha

Pri riešení každého problému je vždy prvým krokom to, aby si ho človek priznal sám pred sebou. Možno to znie jednoducho, ale je to tá najťažšia vec, s akou sa vo svojom živote stretávame. Ak o tom pochybujete, tak sa zamyslite nad osudmi chronických gamblerov či alkoholikov príp. týraných žien. Kto z nich sa posunie ďalej skôr, ako si sám pred sebou prizná, že s ním niečo nie je v poriadku? Žiaden.

Z tohto dôvodu je vždy potrebné uvedomiť si problém, následne hľadať spúšťače, ktoré ho vyvolali a nakoniec nájsť účinnú zbraň, ktorá ho pokorí.

Jedným z najvážnejších problémov, s ktorým sa borí celá ľudská spoločnosť je strach z odmietnutia. U mužov sa zvyčajne spája so vzhľadom či veľkosťou ich penisu (lingamu), príp. s úzkosťou z podania neadekvátneho resp. neuspokojivého výkonu. Tento démon im zatvára dvere už pri prvotnom kontakte so ženami a tak nepriaznivo ovplyvňuje ich sexuálny život.

sebavedomie

Účinným prostriedkom v boji proti tomuto vnútornému netvorovi sú masaze pre muzov, pretože mužov učia väčšmi kontrolovať ich sexuálnu energiu. Pomáhajú im rozšíriť schopnosť zvládať fyzickú rozkoš, t.j. zvýšiť orgazmický potenciál i nadobudnúť stratené sebavedomie.

Erotické masáže majú však oveľa viac priaznivých účinkov na mužský organizmus. Ak sa o nich chcete dozvedieť viac, tak sa zverte do rúk skúsenej masérke. Čaká na vás nezabudnuteľný zážitok!