Ja robím od včera NASTENKU NA VELKU NOC JARNU už ju mám takmer hotovú ešte pár vecí. Ja som bola obchode doobeda nakoľko sme na dedine a tu je obchod do 12 otvorený. Tiež som umývala chodbu vonku nakoľko sme v bytovke a máme službu. Varila som pohánkové rizoto a zajtra tofu SOJOVY SYR  na smotane. Nakoľko nejem stále mäso nemusím som viac menej VEGETARIANKA a tam sa uberá môj spôsob života. Len mamka je tvrdohlavá v tomto smere chce aby som jedla mäso no mne mäso nechutí fuj. Ale poďme poporiadku móda by mala byť na prvom mieste ženy či muža nie čudo ako sa hovorí aký pán taký krám ale sveta pravda to ešte zistíš podľa majiteľa  aký má byt a všetko na prvý šup niekde to vyzerá ako SODOVA GOMORA.

buď jarná víla

Síce sme v sekcii o móde ale tam spadá aj byt či iné zariadenie bytu ale aj auto . ja som si byt skrášlila jarnými kvetmi zajtra ak nebude pršať pôjdem doobeda na medvedí cesnak poobede mám doučovanie od 14 do 16hod dnes od 18 do19 hod mám čo ešte robiť. Človek čo by sa rozkrájal na dve časti . ja mám a ešte si plánujem zásobu kozmetiky ale aj oblečenie dokúpiť či topánky. Ja proste milujem som zaťažená na okuliare rôzne či kabely a podobne. Idem si urobiť poobednú kávu možno si začnem šatník prehadzovať dám si už do veľkej skrine jarné oblečenie alebo to urobím budúci týždeň. Chcem oprať aj bundy keď bude už viac teplo hlásia ešte mierne ochladenie ale to sú už také miene výkyvy teplotné veď je jar.

prať sa má každý deň

Teraz od 21 .3.2024 sa počíta jar definitívne. Ľudia ešte v apríli nosia čižmy choré a zimné bundy dobre že nie kožuchy choré potom že smrdia ešte sa podaktorý umyjú raz do týždňa des ja keby som mohla tak som stále vo vani milujem vodu a kozmetiku. Ja by som vedela mať v kúpeľni omnoho viac kozmetiky ale nakoľko sú tam kachličky mám to len takých košíkoch zavesené a dole v nádobách na zemi ani tak veľa miesta tam nie je. Ešte pár riadkov a budem končiť mali by sme si urobiť jarnú inventúru v bytoch aj v šatníkoch každý nie len ja. Ja neuznávam takzvaný KAPSULOVY šatník to čo majú tie ženy tri kusy oblečenie hore dole dávajú a dvoje topánky des ja som za to aby žena aj muž mal viac oblečenia aby to menil aj často pral.