Už ste mali niekedy úžasný sex privát prievidza plný vášne a romantiky? Ak nie, tak by ste ho mali vyskúšať – najlepšie s niekým, koho milujete. Sex je za mňa jednou z tých dôležitejších vecí v živote. Samozrejme, že sex nestaviam úplne na prvé miesto, ale dôležitý jednoducho je, to bohužiaľ človek nepoprie. A keď ho nemá, tak je frustrovaný. Ani sa nedivím – veď je to v porovnaní niečo podobné, ako keby ste napríklad žili bez vody, alebo jedla. Tiež bez týchto základných potrieb nemôžete byť. Dneska som si ale pre vás prichystala špeciálne pár tipov, ktoré váš sex s partnerom posunú zase na úplne inú úroveň a vy z toho budete mať radosť.

s

Porno – niekto sledovanie porna odsudzuje, mne to naopak pri sexe celkom vzrušuje. Asi to znie divne, ja viem, ale každý má iné preferencie. A keď sa to obom partnerom páči a dohovorí sa spolu, tak si myslím, že to nie je problém. Horšie by bolo, keby s tým jeden z partnerov nesúhlasil a vznikali kvôli tomu potrebné hádky.

Erotické hračky

V dnešnej dobe už sú veľmi moderné a snáď každý druhý pár ich vo vzťahu používa. Niet divu – mnohonásobne totiž zlepší sex a myslím, že mu aj dodajú takú tú iskru. Skrátka a jasne, keby som mala byť presnejšia, je to jednoducho vzrušujúce. S priateľom v posteli oba dva erotické hračky používame a nevidím na tom nič zlé. Môžete tým akurát posilniť váš sex a skúsiť napríklad nejakú novú hračku. Samozrejme opäť to záleží na partneroch a pokiaľ nechcete používať erotické hračky, tak nemusíte, je to úplne na vás a na tom, čo sa vám páči.

s

Predohra

Áno, celkom dôležitá časť sexu, ktorú mnoho párov nepraktizuje. Ale pritom je celkom dosť dôležitá. Keď na to hneď „vlietnete“, tak to podľa mňa nebude také krásne, ako keby ste začali nádhernou vášnivou predohrou a skončili vášnivým sexom, ktorý ste predtým ešte nezažili.