V našej databáze spoločností na predaj nájdete okrem iného aj takzvané ready made spoločnosti. Ready made spoločnosti sa vyznačujú určitými pre nich typickými charakteristickými znakmi. Ready made spoločnosti boli vytvorené so zámerom ich rýchleho predaja a uľahčenia príprav a administratívnej práce s tým súvisiacej. Takže potenciálni záujemcovia, ak stále váhate, či uprednostniť pre štart svojho podnikania ready made spoločnosť alebo nie, možno vás presvedčia pozitívne ohlasy spokojných zákazníkov.

Ready made spoločnosti nikdy nevykonávali podnikateľské aktivity, takže sú bez histórie a bez účtovných záznamov. Nemajú žiadne pohľadávky, ani žiadne záväzky. Je im pridelený názov, sídlo, predmet alebo predmety podnikania, ktoré môžete pred samotným zápisom do obchodného registra zmeniť a prispôsobiť vlastným potrebám a predstavám.

kúpa spoločnosti

Predaj ready made sro je jednoduchý proces, ktorý vybavíte podľa zadaných inštrukcií, krok po kroku. Po vyplnení nezáväznej objednávky vás budeme informovať o nasledujúcom postupe. Po uzatvorení kúpno-predajnej zmluvy, budeme od vás potrebovať úradne overené podpisy a ostatnú prácu, ktorá bezprostredne súvisí so zakladaním spoločnosti, už môžete pokojne nechať na nás. Všetko potrebné vybavíme v priebehu niekoľkých pracovných dní. O niekoľko hodín sa môžete pustiť do vášho podnikania, s plným nasadením a vedomím, že začínate dobrú vec, niečo, o čom ste vždy snívali. S nami si môžete splniť vaše podnikateľské sny a pustiť sa do podnikania v odbore, ktorý je vám blízky a vyhovuje vám.

podnikanie s víziou prosperity

V prípade potreby pomoci v oblasti účtovníctva a daní, ktoré s podnikaním súvisia, nás určite kontaktujte aj naďalej. Venujeme sa aj týmto oblastiam, vrátane poradenstva v obchodovaní. Prevezmite svoj život do vlastných rúk, staňte sa pánom vlastného času a začnite niečo, po čom už dlho túžite a neviete sa k tomu dostať. Nenechajte sa už ničím odradiť a poďte do toho s nami.