Aj katexový zmäkčovač vody je položka, ktorú môžete vyhľadávať na stránke internetového eshopu vodaservis.sk, ktorý vás príjemne prekvapí a okúzli cenami. V ponúkanom obsahu tejto spoločnosti nájdete body ako analýza vody, filtre na vodu, filtračné vložky, tabletovú soľ, UV lampy, prostriedky na tvrdú vodu, zmäkčovače, výdajníky vody, reverzné osmózy a destilátory vody, siliphos, vodné filtre a celkovo potrebnú chémiu na úpravu vody. Stránka ponúka niekoľko výrobkov v rámci zmäkčovačov na úpravu tvrdej vody, spomedzi ktorých si môžete vybrať ten, ktorý vám je cenovo najbližšie.

voda

Pod pojmom zmäkčovače vody je chápané automatické zariadenie, ktoré vám pomôže s bojom proti vodnému kameňu, ktorý je práve následkom tvrdej vody. Tieto zariadenia si nevyžadujú prakticky žiadnu údržbu a o prípadnom zavedení pravidelného servisu zo strany spoločnosti sa môžete informovať priamo u nich prostredníctvom emailu. Zmäkčovače vody sú v súčasnej dobe žiadaným zariadením, ktorým disponuje mnoho domácností, pričom nezáleží, či ste napojení na mestskú vodu alebo máte vlastný zdroj, napríklad zo studní či horských potokov.

voda

Taktiež si môžete objednať obhliadku montážneho miesta a kalkuláciu zadarmo, pokiaľ o to máte záujem. Profesionáli z vodaservis.sk sú vám plne k dispozícii a ku každej zákazke pristupujú individuálne, avšak stále rovnako odborne a profesionálne. Pokiaľ si nie ste istý, akú vodu máte doma, stačí vykonať jednoduchý test s penou. Pokiaľ mydlo jednoducho vo vode spení, je to znamenie, že voda je s najväčšou pravdepodobnosťou mäkkého charakteru. Pokiaľ je tomu naopak, môže to znamenať, že voda vo vašej domácnosti je tvrdá a teda má za následok napríklad to, že zelenina sa bude dhšie variť či budú vznikať biele škvrny na dne hrnca kvôli zvýšenému obsahu minerálnych látok. Na určenie mäkkosti alebo tvrdosti existujú presné tabuľky.