Všade samé srdiečka. Plyšáky v tvare sŕdc. Zaľúbené hrnčeky. Rukavičky, ktoré si majú obuť dvaja partneri na prechádzke. Pohľadnice so srdiečkami. Vyznania lásky. Žiadosti o ruku. Svadby. Zo všadiaľ na vás vyskakuje propaganda Valentína, ale vy by ste najradšej siahli po niečom úplne inom. Takéto sladké a romantické darčeky vás už omrzeli. Hodia sa skôr pre mladších a zaľúbenejších ľudí. Vy ste už stabilný pár, ktorý si toho spolu celkom dosť preskákal a zaslúžilo by si to teda niečo, čo bude výnimočné, ale už nie príliš sladké a z terajšieho pohľadu aj trápne.

couple-1845334_1920

Keď si spomeniete na vaše začiatky, tak sa vám možno aj nožík vo vrecku otvára z toho, aký ste dokázali byť trápny. Z terajšieho pohľadu sa to tak možno zdá, ale vtedy ste to tak cítili. Tá prvotná zamilovanosť totiž odíde a potom máte triezvy pohľad na vec. Teraz by ste sa zaručene správali úplne inak. No myslíte, že naozaj? Keby ste sa opäť ocitli v tom období, tak by ste sa správali presne tak isto, pretože láska robí s človekom ozaj divy. Vtedy sa človek nespoznáva, robí bláznovstvá a nerozmýšľa nad tým ako veľmi trápne to vyzerá. Myslí si, že keď má lásku, tak má všetko. Je to ozaj čarovná obdobie a milé je naň spomínať. Také trápne milé začiatky sú vždy fajn.

people-2589047_1920

Tak teraz nerobte nič trápne, ale vsaďte na originalitu pri darčeku pre svojho partnera na sviatok sv. Valentína – darujte mu masaz penisu bratislava. Je to originálne, nie je to trápne, je to preňho, je to zaručene príjemné a určite sa s tým trafíte do jeho vkusu. I jeho penis si potrebuje užiť welness, keď po celý rok podáva také heroické výkony. Treba myslieť na tento kúsok jeho tela. Hovorí sa, že láska ide cez žalúdok, ale myslím, že už sme to viacerí počuli, že pravdepodobne sa vedci pomýlili o pár desiatok centimetrov nadol. V tomto mi iste dáte za pravdu.