Sen o vlastnom bývaní sa v dnešnej dobe čoraz viac stáva skutočne len snom. Zatiaľ čo v minulosti ste sa rozhodli pre kúpu či stavbu bytu, domu či chaty, dnes sú naše finančné možnosti už nedostačujúce. Riešenie by tu ale predsa len bolo.

Mobilný dom.

Pre množstvo ľudí v Európe je pojem mobilný dom celkom novinka. Mobilné domy vo veľkom poznajú najmä v Amerike. No čoraz viac sa tento trend dostáva aj ku nám. Mobilný dom je lacnejšou alternatívou k rodinnému domu či chate. Mobilný dom je obytný priestor, ktorý vám výrobca dovezie priamo na pozemok. Vo väčšine prípadov je mobilný dom už zariadený a vy sa môžete rovno nasťahovať.

mobilný dom

Rodinný dom alebo chata?

Mobilný dom dokáže byť po úprave aj plnohodnotné celoročné bývanie, ale prvotné využitie má v našich končinách najmä ako rekreačná chata. Stačí však prispôsobiť kúrenie na našu tuhú zimu a využívať ho môžete bez problémov aj celý rok.

Vybavenie mobilného domu.

Mobilný dom si môžete vyskladať podľa vlastných predstáv. Na výber máte z katalógových projektov alebo už hotových vyrobených mobilných domov, ktoré sú na sklade a je možné ich hneď odovzdať. Klasický mobilný dom pozostáva z obývačky, ktorá je vybavená rozkladacou pohovkou, ďalej nemôže chýbať kuchyňa, ktorá je taktiež plne vybavená a nachystaná na používanie. Veľkým plusom mobilných domov je prítomnosť kúpeľne a WC.

mobilný dom

Aj vás zaujala možnosť mobilného domu namiesto predraženej murovanej stavby, na ktorú ešte musíte čakať dlhé mesiace či roky? Riešenie je jednoduché. Navštívte stránku euro-mobilnedomy.sk a pozrite si ich aktuálnu ponuku rôznych mobilných domov pre viacero využití.

Neviete si poradiť s výberom mobilného domu?

Odborníci z euro-mobilnedomy.sk vám rýchlo a ochotne pomôžu s akýmikoľvek otázkami a odporučia vám mobilný dom priamo pre vás. Už sa len môžete tešiť na jeho využívanie.