Pri vyslovení slova mikina mnohým z nás zíde na um športová bunda, ktorá sa spája s nejakými aktivitami alebo na nosenie počas prechádzok v prírode a podobne. No módne trendy sa venujú aj tomuto kúsku oblečenia a dnes je mikina veľmi pohodlný a trendový akcent v našich šatníkoch. Z množstva štýlov si vyberie každý.

Muži za ženami v móde nezaostávajú

Pracovné nasadenie mnohých z nás nám umožňuje obliekať sa pohodlne, ale módne, a to je možné aj ak si zaobstaráme niektorú z mikín, ktorých je na trhu neúrekom. BIG STAR sa stará o pohodlie zákazníkov, a preto ponúka mikiny v elegantnejších či športovejších verziách, to znamená, že môžu mať kapucňu alebo golier, zapínanie je možné na gombíky, zips alebo sa dajú obliekať cez hlavu a tento typ nepotrebuje žiadne zapínanie.

Rýchle a jednoduché je však zapínanie na zips, odevy sa obliekajú jednoducho, vrchné kúsky oblečenia je tak možné vrstviť, čo znamená, že aj mikiny sa dajú obliekať na tielka či tričká, čím si vytvoríme veľmi štýlový outfit, zároveň aj praktický a vhodný do nepriaznivého počasia. Pri výbere strihov majte na pamäti, že môže do značnej miery skresliť postavu, pridať nejaké kilo navyše alebo zväčšiť objem, a to nechce nikto. Dĺžku a celkový štýl preto treba vyberať s citom.

Mladá móda je neformálna

Mikina na zips sa v každom šatníku asi dlho neohreje, jej služby využívame celoročne, preto je dôraz na kvalitu materiálu asi základným predpokladom jej dlhej životnosti. Pekné farby či ich kombinácie môžu ovplyvniť outfity, dámske mikiny na zips ktoré sa tak dajú variovať na mnoho spôsobov, s džínsami, sukňami, nohavicami, bermudami či dokonca aj šatami. O konečný výzor sa postarajú topánky, tenisky či podpätky dodajú spolu s ostatnými doplnkami oblečeniu konečnú bodku. Značka BIG STAR je na trhu už dosť dlhý čas, vie, čo sa zákazníkom páči a v čom sa cítia dobre, a to sa snaží pretaviť do svojich módnych kúskov, ktoré môžete nájsť aj na eshope. Jedna nová mikina na zips v jesennom šatníku príde isto každej z nás vhod.