Ledva ste vstali ráno z postele? Cítite sa ako by vás prešiel parný valec? Volali ste do prace, že neprídete a jediné čo vás zaujíma je vaša posteľ? Pri chrípke či prechladnutí, ale aj pri rekonvalescencií robí zázraky dobrý a poctivý kurací vývar. No nemáte silu si ho pripraviť sami? Máme pre vás riešenie. Reštaurácia Gurmánsky dvor u Oravca si dáva záležať na tom, aby svojim zákazníkom pripravovala kvalitné domáce jedlá, ako by ste si ich robili sami. Samozrejme v stálej ponuke máme aj kvalitný a poctivý kurací vývar, ktorý len stačí zabaliť a poslať vám ho v krabičke na adresu, aby ste to nemali z postele ďaleko.

reštaurácia u vás doma

Reštaurácia Gurmánsky dvor totižto ponúka svojím zákazníkom rozvoz menu v Prievozu v pracovných dňoch v čase obeda (10:30 -14:00). Aj keď chorý človek nemá veľkú chuť na jedlo, je dôležité, aby niečo dobré a výdatné predsa len do prázdneho žalúdka dal. Dobrým domácim jedlom môžete nabrať nie len silu, ale aj zvýšiť svoju imunitu a tým pomôcť telu navrátiť pôvodnú formu. Preto si nezabudnite k polievke pribaliť aj nejaké to hlavné jedlo. Môžete si vybrať niečo z našej stálej ponuky, alebo tu máme pre vás aj denné menu, ktoré je s láskou vyberané a pripravované pre našich zákazníkov, aby si mohli počas celého pracovného týždňa u nás pochutiť.

chorý

Upozorňujeme, že minimálna suma donášky je 11eur a k cene si treba započítať dopravu v cene 1,50€. Rozvoz jedla robíme pre celý Ružinov. V prípade väčšej objednávky aj v rámci celej Bratislavy. Od 5 jedál si dopravu neúčtujeme. Stačí nám zavolať na číslo uvedené na našej stránke a dohodnúť sa s nami na rozvoze. A obed vám príde v dohodnutý čas teplý voňavý a pripravený na zjedenie. Či ste chorý a či zdravý, vyskúšať našu ponuku rozvozu sa naozaj oplatí. Vychutnajte si pravé domáce jedlo priamo u vás doma a nemusíte pri tom pohnúť ani prstom.