Aj vy sa už tešíte na Vianoce? Vianoce sú čarovný čas, kedy zrazu všetko dostane svoje čaro, zrazu všetko zasvieti v špeciálnom svetle. Rozsvietia sa ulice, vianočné stromčeky v našich domovoch a pracoviskách. Rozsvieti sa radosť v našom srdciach. Vidíme úsmev na tvárach detí, ktoré s nadšením sledujú blikajúce svetlá na vianočných stromčekoch alebo vo vianočnej uličke. Rozsvietite svoje Vianoce a radosť aj vy! Sme firma, ktorá vám túto radosť prináša do vašich miest a domovov každý rok. Ponúkame vám prekrásne svetelné závesy, žiarovky na stromček, svetelné figúrky v nadživotnej veľkosti, ale aj osvetlenie pre celé mesto či obec.

vianočná výzdoba

Dokážeme vám navrhnúť svetelné vianočné osvetlenie podľa vašej rozprávkovej vianočnej predstavy, aby zažiarili oči dieťaťa, ktoré je vo vás skryté. Pripravte sa na tohtoročné Vianoce ešte dnes! Aby sme stihli všetko pripraviť podľa vašich predstáv, potrebujeme nejaký ten čas. Záujemcov je veľa a my chceme každému splniť jeho Vianočné želanie.Máte otázky? Kontaktujte nás! Veselevianoce! A my vám radi odpovieme a pomôžeme s vianočnou prípravou, aspoň s tou svetelnou. Na stránke máte kontaktný formulár, ktorý vyplníte a mi vám v čo najkratšom čase pošleme na neho odpoveď.

vianoce

Môžete nás kontaktovať aj prostredníctvom mailu alebo telefonicky. Náš mail ako aj telefónne číslo nájdete taktiež na našej internetovej stránke. Či už chcete rozsvietiť stromček, ulicu alebo celú obec, my ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a so záujmom. Urobíme vám cenovú ponuku, alebo poradíme s výzdobou pre vaše mesto, firmu alebo váš rodinný dom. Všetky služby, ktoré ponúkame môžete nájsť na našej internetovej stránke. Môžete si pozrieť aj naše referencie a inšpirovať sa výzdobou, ktorú sme robili, aby ste si vedel predstaviť našu prácu a rozmyslieť si, akú výzdobu by ste si želali vy.