Cítite spoločne s partnerom, že Váš vzťah chcete posunúť niekam omnoho ďalej ako doteraz? Túžite spoločne po niečom vzájomnom hlbšom a otvorenejšom? Využite spoločne párovú masáž. V salóne Tantra Diamond máte možnosť skúsiť spoločne s partnerom, či partnerkou vzájomnú párovú masáž.

Párová masáž v Bratislave je jedinečnou možnosťou, ako sa vzájomne hlbšie spoznať po tej najintímnejšej stránke. Otvorte sa navzájom s partnerom a ukážte mu čo sa Vám páči a ako chcete prežívať svoje spoločné najintímnejšie chvíle. Prehĺbte svoj vzťah ešte viac a otvorte sa navzájom tým najtajnejším túžbam.

salónpre masáže

Párová masáž je správnou voľbou pokiaľ túžite svoju polovičku potešiť niečím výnimočným a dopriať si pri tom navzájom niečo, čo Váš intímny život posunie výrazne dopredu. Obdarujte svoju drahú, či svojho drahého príjemným relaxačným darčekom, ktorý si spoločne užijete. O tomto spoločnom zážitku sa budete ešte dlho rozprávať https://primar.sme.sk/c/20638435/ako-sa-s-detmi-rozpravat-o-sexe.html a verte, že svoj intímny spoločný život spestríte spôsobom o akom ste ani netušili. Pri vzájomnej párovej masáži dosiahnete úplne zblíženie tela s dušou navzájom. Odhalíte svoje pocity a zároveň prehĺbite svoj spoločný život. Párová masáž je vhodná pre všetky pári bez ohľadu na vek.

vonná tyčinka

Nechajte sa viesť profesionálmi a doprajte si párovú masáž spôsobom, ktorý bude vyhovovať Vám obom. Všetko je vecou vzájomnej dohody a vy si tak môžete stanoviť, kedy si prajete ostať s partnerkou či partnerom sami a užiť si tak najvyššiu spoločnú extázu v súkromí. Tento čas je možné si vopred s masérmi dohodnúť a vy si tak môžete užívať zmyselnú predohru plnú erotickej energie a napätia len potiaľ, pokiaľ Vám to vyhovuje. No pokiaľ si prajete celkovú párovú masáž užiť až do konca v prítomnosti masérov, je taktiež možné si toto dohodnúť vopred a daný masér, či masérka bude sexuálne dráždenie smerovať tak, aby k vyvrcholeniu a teda k samotnému orgazmu došlo až v tej chvíli, ktorú si vy predstavujete.