Naša spoločnosť so svojím stálym miestom na trhu sa venuje výrobe plastových obalov. Či už ide o prepravky na ovocia a zeleninu rôznych rozmerov alebo iné obaly, sme tu pre vás. Produkty sú vyrábané na základe medzinárodných postupov s recyklovateľného plastu. S nami môžete mať istotu, že robíte pre životné prostredie, čo je vo vašich silách.

Výroba plastových obalov prebieha podľa certifikovaných metód s využitím nadštandardnej techniky a pokročilých technológií. Predstavujeme vám značku, ktorá má svoje zastúpenie na trhu. Produkty sú kontrolované a testované, takže kvalita je zaručená. Výroba prebieha pod dohľadom profesionálnych pracovníkov, ktorí sú zaškolení a vyučení v danom odbore.

stohovateľné prepravky

Ponúkame sortiment vybraných produktov rôzneho druhu, ktoré sú cenovo dostupné pre bežných spotrebiteľov a využiteľné v praxi, či už pre domácnosti alebo maloobchody, ale aj veľkoobchody. Poskytujeme zákaznícku podporu a poradenstvo pre našich stálych ako aj potenciálnych klientov. Radi vyhovieme aj vašim požiadavkám a vaše recenzie sú našou hybnou silou, ktorá nás motivuje do ďalšej činnosti a posúva vpred.

plastová prepravka

Sledujeme trendy na trhu v danej oblasti, venujeme sa mnohým inováciám a držíme krok s vyspelou dobou. Vašu objednávku v priebehu niekoľkých pracovných dní spracujeme a požadovaný tovar vám zašleme na vami určenú adresu. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste a motivuje nás k nepretržitému rastu. Potrebujete stohovateľné prepravky na ovocie a zeleninu alebo IBC kontajner pre vaše podnikanie? Žiadny problém. U nás si určite vyberiete. V našom eshope nájdete produkty s podrobným popisom, vrátane prislúchajúcich rozmerov a náležitou cenou. Prepravky sú vhodné na uskladnenie aj vďaka otvorom, ktoré zabezpečujú cirkuláciu vzduchu. Navyše plastový materiál nie je náročný na údržbu a zachová sa dlhodobo v pôvodnom stave pri jednoduchom čistení, ktoré je vykonávané prostredníctvom vlažnej vody, handričky a čistiaceho prostriedku.