Pre rýchle začatie podnikania bez dlhého čakania a vybavovačiek, je stále výhodnejšia kúpa už založenej spoločnosti. Predaj ready made spoločností je možný už aj na Slovensku, čo je veľkou výhodou pre začínajúcich podnikateľov aj investorov. Začnite podnikať v spoločnosti s ručením obmedzeným rýchlo a jednoducho.

O ready made spoločnosti

Ready made spoločnosti sú firmy pripravené na okamžitú podnikateľskú činnosť v priebehu niekoľkých hodín. Nevykonávali žiadnu činnosť a sú bez záväzkov či pohľadávok. Spoločnosti sú zakladané práve za účelom ich predaja potencionálnym záujemcom. Pre svojich budúcich majiteľov už nepredstavujú žiadne starosti so zakladaním či s dokumentáciou.

sro

Ready made s. r. o. sú už zapísane v Obchodnom registri, majú uhradený základný kapitál v plnej výške, a sú taktiež registrované pre daň z príjmov čo je tiež pre začínajúceho podnikateľa výhodou. Majú vypracovanú celú potrebnú dokumentáciu skúsenými advokátmi, ktorá vám bude k dispozícii pri kúpe spoločnosti.

ready made

Začnite podnikať ihneď

Predaj sro https://41business.com/predaj-ready-made spoločnosti s ručením obmedzeným je uskutočnený v priebehu jedného dňa. Stačí si vybrať firmu, ktorá vám vyhovuje, pričom máte na výber spoločnosti s históriou alebo novozaložené, firmy, ktoré sú platiteľmi, respektíve neplatiteľmi DPH, alebo na základe druhu obchodnej spoločnosti. Po následnom predaji a podpísaní dokumentov sa okamžite stávate jej novým vlastníkom. V cene ready made máte aj zmenu konateľa, spoločníkov, obchodného mena, sídla, úpravu/zmenu predmetov podnikania. Vykonáme za vás úhradu všetkých notárskych a súdnych poplatkov. Vypracujeme kompletnú dokumentáciu potrebnú k prevodu eseročky. Postaráme sa o prepis v Obchodnom registri a ohlásime to na príslušných úradoch. Už žiadne behanie po úradoch, vyhotovenie zmlúv ani čakanie na registráciu. Vyhnite sa zdĺhavým a zložitým procesom a venujte sa svojmu podnikaniu v čo najkratšom čase.