Možno radi chodíte na klasické masáže vášho tela, no vyskúšali ste už niekedy aj iný druh masáže? Možno by vám to pomohlo a prišli by ste na iné myšlienky. Máte radi rozkoš a nebojíte sa aj intimity? Práve pre vás je najvhodnejšia erotická tantra masáž. Navodíte si tak uvoľnenie s potešením v jednom. Tak čo, ste pripravený zažiť niečo úplne iné, než na čo ste zvyknutý? Vynikajúcim druhom masáže je práve tantra masáž. Mnohí ľudia si ju mýlia s tým, že namiesto masérok sú tam prostitútky. To však nie je pravda. Tantrickú masáž smú vykonávať jedine masérky, ktoré sú na danú masáž vyškolené. Presne vedia, kde sú prípustné hranice a čo pre daného klienta môžu urobiť. Klient sám rozhoduje, čo masérka môže vykonať a pred začatím samotnej masáže s danými procedúrami musí aj súhlasiť. Každý klient si môže vybrať teda, čo masérka vykoná a čo pri tom použije.

intímnosti

Masérka môže použiť rôzne oleje. Vhodne vybratý olej vás nabudí aj na intímnejšie partie, takže sa nemusíte obávať, že by masérka zašla niekde, kde o to nemáte záujem. V masérskom salóne je navyše aj pustená príjemná hudba, ktorá vám nabudí pocit relaxácie a uvoľnenia, o ktoré máte veľký záujem. Príjemné prostredie, či už farby stien, alebo aj pekná masérka sa postará o to, aby ste sa cítili naozaj príjemne a uvoľnene.

Masérka má za úlohu prejsť každým centimetrom vášho tela. Začína vždy od hlavy, prechádza cez krk, kde vám nabudí rôzne zmysly a pokračuje po rukách, nohách, ale aj po intímnych partiách. Pri tantrickej masáži je to dovolené a nerobí nič, čo by ste si nepriali. Vzrušenie sa u vás môže až tak vystupňovať, že na konci masáže môže u vás prebehnúť aj vyvrcholenie. Nevylučuje sa to a je to dovolené. Pri tantrickej masáži je však prísne zakázaný pohlavný styk. Nemôžete s danou masérkou vykonávať pohlavný styk. Je to v dodržovaní istých pravidiel v masérskom salóne. Muži si veľakrát myslia, že budú mať pohlavný styk s danou masérkou. No nemôžu.

pomôcky pri masáži

Prečo by ste mali vyskúšať tantra masáž? No práve pre to, že prídete úplne na iné myšlienky. Je to iný druh masáže ako ste doteraz boli zvyknutý. Navyše môžete takúto masáž absolvovať aj so svojou partnerkou alebo manželkou. Mnohokrát sa takto páry zbližujú, pretože si začínajú úplne dôverovať a veria si. Možno to v nich vyvoláva túžbu po intímnom živote. Alebo len je to niečo iné, čo zažívajú doma v domácom prostredí bytu alebo rodinného domu. Možno máte deti, pri ktorých je mnohokrát problém, aby ste svoj intímny život brali s partnerkou vážne a nemáte pri deťoch čas na intímny život. Potom sa cítite opustený a sám. Váš intímny život sa rozpadá. Ale, ak by ste s partnerkou navštívili masérsky salón a vyskúšali tantrickú masáž, možno vám to obnoví váš doterajší intímny život a vy aj vaša partnerka budete ozaj spokojní. Môže vám to oživiť vaše túžby, po ktorých tajne v snoch túžite, len nemáte priestor svoje túžby naplniť. Vyskúšajte aj vy tantrickú masáž a nebojte sa niečoho nového. Objavíte kúzlo a čaro, ktoré môžete vyskúšať jedine pomocou tantrickej masáže.