Nepríjemne vás prekvapili problémy s kanalizáciou či potrubím vo vašom dome? Nevešajte hlavu a nepanikárte. Využite profesionálne služby krtkovania v Hlohovci firmou AB-krtkovanie a hoďte svoje starosti za hlavu. Firma sa zaoberá profesionálnym čistením kanalizácií a TV monitoringom potrubí. To všetko za skvelú cenu a bez dodatočných nákladov spojených s dopravou. Tá je totiž v rámci Hlohovca a okolia zdarma!

TV monitoring

Čo spoločnosť ponúka?

  • čistenie a krtkovanie kanalizácií a upchatých potrubí
  • čistenie a krtkovanie upchatého WC odtoku a potrubia
  • čistenie a krtkovanie upchatých potrubí a odtokov od umývadiel a kuchynských drezov
  • čistenie a krtkovanie kanalizačných stúpačiek
  • čistenie a krtkovanie odpadových guličiek a výleviek
  • TV monitoring kanalizácie
  • lokalizáciu chyby v potrubí
  • inštalatérske práce

Čistenie sa vykonáva vysokotlakovým účinným systémom, ktorý je na čistenie kanalizácie a potrubia najefektívnejší. Zaručené je dokonalé vyčistenie kanalizácie a potrubia od všetkých nečistôt a usadenín, ktoré negatívne vplývajú na funkčnosť celého systému. Pravidelnou údržbou sa takisto predlžuje životnosť vášho potrubia a kanalizácie a predchádza sa prípadným problémom a poruchám. Táto metóda sa vyznačuje rýchlosťou, efektívnosťou a minimálnym rizikom poškodenia. Je preto ideálnou voľbou aj pre vašu domácnosť.

potrubie

Elektromechanické čistenie, alebo tiež „krtkovanie“ je taktiež jednou z účinných metód čistenia kanalizácie a potrubia. Ním sa odstraňujú hrubé nánosy nečistôt a usadenín, ktoré bránia v riadnom chode celého potrubného systému. Čistenie sa realizuje elektromotorom a ohybnými železnými špirálami, ktoré efektívne odstraňujú z potrubia všetky nečistoty, aj tie odolné. Výhodou pri tejto metóde je možnosť použitia aj pri malých priemeroch potrubí, žiadne nežiadúce vyplavenie splaškov z potrubia, dôkladné a hĺbkové odstránenie všetkých nečistôt a v neposlednom rade je to ekologické riešenie šetrné k životnému prostrediu.

Ak vás nabudúce bude trápiť problém spojený s kanalizáciou a potrubím, neváhajte sa obrátiť na tím špičkových profesionálov a zverte sa do rúk AB-krtkovanie Hlohovec.