Rozhodli ste sa vydať sa na cestu podnikania? Určite viete, že Vás okrem samotného plnenia podnikateľského plánu čaká množstvo ďalších povinností ako založenie samotnej spoločnosti, vybavenie všetkých úradných náležitostí a rozhodnutia sa pre výber sídla firmy. Ak je Váš vstupný kapitál obmedzený, prípadne nepotrebujete využívať kancelárske priestory, ponúkame Vám možnosť, ako sa s danou situáciou vysporiadať. Nemusíte do kontaktných údajov firmy uvádzať Vašu adresu, čo by Vám mohlo prekážať najmä vtedy, ak si strážite Vaše súkromie. My Vám predstavujeme ideálne riešenie.

pracovňa

Naša spoločnosť http://www.spolocnostsbm.com/ For One Business Vám ponúka možnosť zakúpenia virtuálneho sídla. S virtuálnym sídlom Vám odpadá množstvo starostí, ako napríklad platenie nájmu za kancelárske priestory, platenie energií, upratovanie predmetných priestorov a podobne. Vzhľadom k tomu, že väčšinu pracovných záležitostí dokážeme v súčasnej dobe vybaviť online z pohodlia nášho domova, nie je nevyhnuté denne dochádzať do kancelárie a strácať tak čas v dopravných zápchach a zbytočne míňať peniaze za pohonné hmoty. Využívanie virtuálneho sídla je moderným trendom medzi podnikateľmi na Slovensku, ale aj v zahraničí. Ponúkame Vám na výber dve adresy Vášho potenciálneho virtuálneho sídla. Prvá adresa je v meste Púchov, na ulici Moravská 13. Mesačný poplatok za využívanie tohto sídla je s ročnou viazanosťou 12€ a s dvojročnou viazanosťou 9€.

muž s notebookom

Druhá adresa virtuálneho sídla sa nachádza v hlavnom meste, je to konkrétne v Bratislave III na ulici Bajkalská 5/A. V tomto prípade je mesačný poplatok pri ročnej viazanosti 17€ a pri dvojročnej viazanosti 12€. Či už si vyberiete sídlo v Púchove alebo v Bratislave, s ich prenájmom získavate aj zriadenie poštovej schránky a jej pravidelné vyberanie. Ak si poštu nemáte možnosť vyzdvihnúť, radi Vám ponúkneme doplnkové služby skenovania pošty a jej následného zasielania prostredníctvom elektronickej pošty, čiže e-mailom, a to za mesačný poplatok 9€. Pristupujte k Vášmu podnikaniu moderným spôsobom a ušetrite svoj čas, aj peniaze.