Keď sa povie tantra Bratislava alebo tantra masáž, väčšina ľudí si predstaví iba sexuálne praktiky, alebo indickú Kámasútru s jej nespočetnými, často veľmi komplikovanými polohami. Tantra masáž však znamená niečo úplne iné. Je to holistická masáž, v ktorej ide o získanie sebauvedomenia pomocou sexuálnej túžby. Sexuálna energia je pritom pociťovaná ako energia života a v masáži je preto zahrnutý úplne celý človek so svojimi pocitmi. Pôvod tantry pochádza z duchovnej tradície z Indie s koreňmi v hinduizme a budhizme. Telo vnímané ako celok so všetkými jeho oblasťami je považované za chrám duše.

tantra

Preto môže byť v tantristickej masáži zahrnutá každá časť tela, pričom všetky časti sú si rovné, a to aj vrátane intímnych oblastí. Tantra masáž tak často zahŕňa joni masáž vagíny (joni) a masáž penisu (lingamu). Súčasťou tantrickej masáže môže byť aj masáž prostaty cez konečník. Celkovo tantra masáž pozostáva z prvkov jogy, bioenergetiky a sexterapie. Počas masáž je masérka aktívna a klient, príjemca pasívny. To znamená, že sa ani nemusí otočiť, terapeut sám s ním jemne pohybuje. Príjemca sa tak môže úplne odovzdať svojim zmyslovým zážitkom, uvoľniť myslenie a naplno prebudiť vnútornú túžbu. Cez telo začne prúdiť energia masérky spojená s prebudenou energiou vlastnou. Celé telo týmto spôsobom zažíva skoro až neopísateľné príjemné vzrušenie. Počas masáže môže dôjsť aj k vyvrcholeniu, dokonca aj k takzvanému celotelovému orgazmu, toto však nie je cieľom masáže, ale darčekom naviac.

erotika

Všetko, čo sa deje sa deje na základe prianí príjemcu, preto je masáž určená aj pre plachých a hanblivých klientov. Niektorí klienti sa chcú len dotýkať, túžia po nedelenej pozornosti bez toho, aby museli sami niečo robiť, iní chcú zasa využiť každý milimeter svojho tela, vrátane špeciálnych telesných dotykov aj v intímnych oblastiach na prebudenie dosiaľ nepoznanej blaženosti. Či už ste v strese, máte sexuálne problémy, či si jednoducho chcete dopriať niečo dobré, zažiť niečo krásne na duši alebo rozšíriť si sexuálny zážitok, sexuálne skúsenosti, či chcete svoju sexualitu cítiť ako životnú silu, tantra masáž v našom centre Vás určite nesklame. Rezervujte si termín ešte dnes, na všetky otázky týkajúce sa masáže Vám radi odpovieme.