Kvalitné matrace vypre https://www.gienger.sk/komfortne-vetranie-zehnder/ daj nájdeme na segum.sk. Pohodlný zdravý spánok je dôležitý pre každého a v každom veku. Matrac, ktorý sa takmer inteligentne prispôsobí povrchu tela, tvaru tela a dokonca aj teplote tela môžeme považovať za matrac zdravotný, resp. ortopedický. Ortopedický matrac má ortopedické prvky, ktoré matrac špeciálne tvarujú, aby sa komfort pre telo zvýšil a telo bolo v prirodzenej polohe opreté a uvoľnené.

matrac

Pri pružinových matracoch vytvárajú ortopedický efekt samotné pružiny. Pružiny sú kvalitné, špeciálne vložené a tvarované. Tzv. taštičkové matrace majú jednotlivé pružinky zašité v textilných obaloch, ktoré sú zboku pospájané a zvrchu slúžia telu pri ležaní. Sendvičové matrace síce pružiny nemajú, no majú memory penu a ďalšie komfortné materiály s ortopedicky vytvarovaným povrchom. Materiály použité v týchto konkrétnych matracoch sú veľmi kvalitné a získané od popredných dodávateľov, ktorý vedia, čo robia. Pena SANITIZED je dokonca antibakteriálna, čo iste poteší ľudí s alergiami alebo precitlivenosťou.

dama leziaca na matraci

V e-shope na segum.sk nájdete zaujímavé matrace za ešte zaujímavejšie ceny. Akciové cena a výpredaj matracov si určite musíte pozrieť aj vy. Stačí prejsť na e-shop a vybrať si svoj matrac. Slovenský výrobca má už dlhoročné skúsenosti, čo na produktoch naozaj aj vidno.

Pri výbere matraca zvlášť venujte pozornosť jeho tvrdosti. Je to jeden z parametrov, ktorý môže byť pre váš spánok dôležitý. Niekomu viacej vyhovuje matrac, ktorý je tvrdší a niekomu práve naopak. Profesionálne odporúčania si určite radi vypočujete. Človek pri tom môže brať do úvahy svoju výšku, váhu, postavu, životný štýl, stav chrbtice, polohu v akej spí a podobne. Nechajte si dobre poradiť a vybrať matrac, ktorý vám sadne ako uliaty. Veď v Segume je neustále nejaký ten výhodný „výpredaj“ za akciové ceny!